סדר תוצאות לפי: מחיר עולה / מחיר יורד / כמות תגובות גבוהה / כמות תגובות נמוכה / דירוג גבוה / דירוג נמוך

גן לאומי אכזיב*3639

(5)

ישוב:אכזיב

אזור:גליל מערבי

פנוי בסופ"ש הקרוב

עד איש> מעוניין לנפוש עם קרוואן? מתכנן מסיבה בטבע?
> מחפש חניוני קרוואנים בצפון? בדרום הארץ?
> רוצה לקבל שירות טוב עם חיוך גדול? (במחיר אטרקטיבי)


פורטל קרוואן און ליין מרכז במקום אחד את חניוני הקרוואנים המובילים בארץ.
מקומות פסטורליים ומושקעים, בהם תוכל לבלות את הלילה בכל יום בשבוע.
חניוני באיכות הכי גבוהה שיש.
מחירים נהדרים!

טיול עם קרוואן?

מטיילים רבים מעדיפים לטייל בארץ בקרוואן לאור היתרונות הרבים שיש לדבר. טיול בקרוואן מאפשר את השילוב המושלם -  חוויה של נופש ברמה יוקרתית, לצד חווית שהיה בשטח. קרוואנים מעניקים את כל הנוחות לצורך נופש זוגי, משפחתי או עם חברים. לאור מגמת טיולי הקרוואנים אשר הולכת וצוברת תאוצה, הוקמו במקומות שונים בארץ חניונים לקרוואנים.

מה מספקים חניונים לקרוואנים

מטיילים בקרוואן זקוקים למקום בו יוכלו להחנות את הקרוואן במסגרת החופשה שלהם. חניון קרוואנים מעניק לאותם מטיילים מתחם נוח, נעים ומאובזר, ומספק מגוון שירותים רחב. קיימים סוגים שונים של חניוני קרוואנים, וחשוב לבדוק לפני ההגעה אליהם אילו שירותים נכללים במסגרתם. חניון לקרוואנים יכול להעניק למטיילים חיבור לחשמל לקרוואן, תשתית מים, מטבח, שירותים, אזור לרחצה ועוד. במסגרת חניון לקרוואנים מוענקת תאורה למשך שעות היום והלילה. יש חניונים מגודרים בהם מוענק שירות אבטחה, וחניונים בהם מוגש שירות עזרה ראשונה רפואית.

אטרקציות מיוחדות

לצד השירותים הנפוצים המוענקים במסגרת חניוני קרוואנים, קיימים חניונים בהם מגוון אטרקציות מיוחדות. חניון ובו משטחי דשא רחבים, מתחמי פארק מים, שטחי פיקניק, אזור למנגל הכולל ציוד מנגל, שולחנות וכיסאות, מינימרקט ועוד. שירותים ואטרקציות אלו מאפשרים שהיה מהנה ונוחה במתחם חניוני הקרוואנים, וכך ניתן לסיים יום טיול בשהות במתחם, או לבחור לבלות במתחם במהלך הטיול כולו.

כיצד לבחור חניון קרוואנים

בחירה של חניון לקרוואנים צריכה להיעשות תוך בחינת הצרכים והתקציב. לפני שאתה בוחר באיזה חניון לשהות, בדוק אילו שירותים מוצעים על ידי המתחם. בפורטל קרוואן און ליין ריכזנו עבורך מידע רב אודות מבחר חניונים לקרוואנים הממוקמים באזורים שונים בארץ. עבור כל חניון קרוואנים תוכל לקרוא אילו שירותים מוצעים במסגרתו, היכן הוא ממוקם, ומה עלות שהיה לאדם ללילה. כמו כן תוכל לראות תמונות של המתחם, על מנת שתוכל להתרשם מהמקום. בנוסף מומלץ להתקשר למקום בטרם מגיעים, על מנת לוודא שקיים מקום.

כמה זה  עולה לילה?

עלות שהות במסגרת חניון קרוואנים אינה יקרה, בהשוואה לכל אלטרנטיבה אחרת לנופש. עלות זו משתנה מעט בין החניונים השונים, ובהתאם לאופי השירותים המוצעים במקום. מרבית חניוני קרוואנים כרוכים בעלות לכל אדם בחישוב על פי מספר הלילות בהם שוהים במקום. עלות זו נעה באזור המחירים 60 שקלים לאדם ועד 200 שקלים לאדם ללילה. יש חניונים בהם העלות אינה מחושבת לפי כמות הנפשות, אלא מוגדרת כעלות לקרוואן.

קרוואנים להשכרה - הכי איכותיים שיש! (לחץ כאן)