•    מעוניין לארגן מסיבת רווקים שלא נראתה כמוהה?
•    רוצה לחגוג בלי דאגות בלופט למסיבת רווקים?
•    אתה נבחרת מכולם לארגן את מסיבת הרווקים של חברך?


הפעם אתה הוא האדם הנבחר לארגן מסיבת רווקים בלתי נשכחת לחבר הטוב שלך. אנו כאן כדי לעזור לך לארגן את המסיבה שהוא לא ישכח אף פעם. לחגוג מסיבת רווקים בלופטים שלנו זו חוויה לא מהעולם הזה. הלופטים שלנו מעוצבים ברמה גבוהה וכוללים כל מה שתצטרך בתוכם.

מגוון קרוואנים למסיבות רווקים - לחץ כאן

לופט למסיבת רווקים או קרוואן


לופטים למסיבת רווקים – המקום לחגוג בו

אם אתם מחפשים אחר לופט למסיבת רווקים כנראה שנמאס לכם מלחגוג עם עוד עשרות אנשים שאתם לא מכירים במועדון לילה, או לעמוד בתור ארוך ועוד לעבור סלקציה. ומה קורה אם לא מכניסים את כל החבר'ה? כשאתה בוחר לחגוג בלופט אתה חוסך מעצמך את כל הכאב ראש הזה. הלופט שאתה בוחר להשכיר מאיתנו הוא רק עבורך ועבור האנשים אותם תרצה להזמין ואיתם תרצה לחגוג.

אחד היתרונות הגדולים של לופט למסיבת רווקים הוא שאנו מציעים בו ציוד שלא נופל מציוד הנמצא במועדונים הכי נחשבים היום. ואתם תרגישו כאילו אתם חוגגים במועדון אקסקלוסיבי ופרטי. אז מה יש פה להתלבט? תזמין עוד היום את הלופט שהכי מצא חן בעיניך בקטלוג התמונות שלנו באתר וכך תוכל להיות שקט שבחרת את המקום הכי הכי לחגוג בו יחד עם חבריך.

אטרקציות ושאר ירקות

הלופטים למסיבת רווקים שלנו הם גדולים ורחבים ולכן ניתן לעשות בהם מיני אטרקציות שונות. אנו מציעים שולחן סנוקר איכותי לצד ג'קוזי מפנק. כמו כן יש לנו להציע לך משחקי וידאו על מסכי ענק. גם ערכת קריוקי עם הגברה איכותית ומסך המקרין את מילות השיר יש לנו. ואיך לופט למסיבת רווקים בלי אזור לריקודים ולאוכל? גם את זה כמובן אנו מציעים. בנוסף יש לנו לופטים למסיבת רווקים עם חדרי שינה מפנקים, בריכה, שולחנות פוקר, תאורה מעוצבת, מערכות הגברה לריקודים עד אור הבוקר ועוד ועוד ועוד...

יתרון נוסף בשבילך

מכיוון שאתה משכיר את המקום במיוחד בשבילך ובשביל חברייך אתה גם יכול להזמין אטרקציות נוספות כדי להעשיר את תוכן מסיבת הרווקים שאתה מארגן:

•    רקדניות בטן
•    מופע סטנדאפ
•    שף בהזמנה אישית שיפנק אתכם בארוחה מהחלומות
•    בר אלוכהול איכותי עם ברמנים שיפנקו אתכם לאורך כל הלילה

וכמובן כל רעיון נוסף העולה לך – תוכל להגשים בלופט למסיבת רווקים.

מיקום מיקום ועוד פעם מיקום

אחד היתרונות הגדולים ביותר של לופטים למסיבת רווקים זה המיקום המבודד בו הלופטים נמצאים. אנו לא ממקמים את הלופט למסיבת רווקים במרכז העיר (כי אם כך יהיה אתה תפריע לשכנים ותאלץ לסגור מוקדם את המסיבה), אנו ממוקמים דווקא בפאתי העיר. באזורי תעשיה אשר ריקים מאדם בשעות הערב והלילה. וכך אתה תוכל להנות עם חברייך מבלי להפריע לסביבה ומבלי שהסביבה תפריע לך. אזורי התעשייה מלאים בחניונים אשר ריקים בשעות הערב כך שגם עם חניה אתה מסודר.

כל הקרוואנים - צפה עכשיו